Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
buskaya

Flick Fan - 29 Film Ratings

Member Since: Jan 28, 2020

Location: Turkey

more Recent Ratings
79 62% What Happened to Monday (2017) - Feb 01, 2020
78 51% Train to Busan (2016) - Feb 01, 2020
82 79% Te3n (2016) - Feb 01, 2020
78 51% Pink (2016) - Feb 01, 2020
81 72% Mom (2017) - Feb 01, 2020
81 72% Kaabil (2017) - Feb 01, 2020
72 29% Gerald's Game (2017) - Feb 01, 2020
70 24% Colonia (2016) - Feb 01, 2020
56 1% Circle (2015) - Feb 01, 2020
79 62% Bird Box (2018) - Feb 01, 2020