busrakus

busrakus
Flick Fan - 38 Film Ratings
Member Since: 18 Apr 2015
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

91 71% Hababam sinifi (1975) - Rated 18 Apr 2015
88 59% Garfield (2004) - Rated 18 Apr 2015
87 50% Ask Tesadüfleri Sever (2011) - Rated 18 Apr 2015
87 50% 10 Things I Hate About You (1999) - Rated 18 Apr 2015
40 3% Twilight (2008) - Rated 18 Apr 2015
85 27% Despicable Me (2010) - Rated 18 Apr 2015
95 82% The Water Diviner (2014) - Rated 18 Apr 2015
80 9% Beyaz melek (2007) - Rated 18 Apr 2015
95 82% The Illusionist (2006) - Rated 18 Apr 2015
100 96% Sherlock Holmes (2009) - Rated 18 Apr 2015