Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
busravandort

Movie Buff - 108 Film Ratings

Member Since: Jul 5, 2018

Location: Turkey

more Recent Ratings
Check out busravandort's...
81 27% The Adventures of Tintin (2011) - Feb 11, 2019
89 68% Videodrome (1983) - Feb 09, 2019
75 12% The Hills Have Eyes (2006) - Feb 07, 2019
83 36% Exam (2009) - Feb 07, 2019
82 32% The Island (2005) - Feb 07, 2019
90 80% Eraserhead (1977) - Feb 07, 2019
81 27% Despicable Me 3 (2017) - Feb 05, 2019
81 27% Despicable Me 2 (2013) - Feb 05, 2019
81 27% Despicable Me (2010) - Feb 05, 2019
92 91% Hour of the Wolf (1968) - Feb 05, 2019