busrayalcin

busrayalcin
Flick Fan - 12 Film Ratings
Member Since: 24 Feb 2018
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

88 62% Rear Window (1954) - Rated 24 Feb 2018
75 4% Phantom Thread (2017) - Rated 24 Feb 2018
90 83% 12 Angry Men (1957) - Rated 24 Feb 2018
85 45% Sherlock Holmes (2009) - Rated 24 Feb 2018
90 83% Birdman (2014) - Rated 24 Feb 2018
80 20% Pleasantville (1998) - Rated 24 Feb 2018
85 45% Harry Potter and the Goblet of Fire (2005) - Rated 24 Feb 2018
90 83% The Departed (2006) - Rated 24 Feb 2018
90 83% I Am Sam (2001) - Rated 24 Feb 2018
85 45% Insomnia (2002) - Rated 24 Feb 2018