ButtaStix

buttastix
Flick Fan - 18 Film Ratings
Member Since: 13 Sep 2021
Location: Oakville, Ontario, Ontario, Canada
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

98 97% Harold and Kumar Go to White Castle (2004) - Rated 13 Sep 2021
95 66% The Pianist (2002) - Rated 13 Sep 2021
97 88% Shrek 2 (2004) - Rated 13 Sep 2021
69 8% Catwoman (2004) - Rated 13 Sep 2021
95 66% The Revenant (2015) - Rated 13 Sep 2021
95 66% The Hangover (2009) - Rated 13 Sep 2021
88 25% Dazed and Confused (1993) - Rated 13 Sep 2021
95 66% The Hateful Eight (2015) - Rated 13 Sep 2021
91 47% Mission: Impossible - Fallout (2018) - Rated 13 Sep 2021
95 66% Toy Story 3 (2010) - Rated 13 Sep 2021