bvinski

bvinski
Flick Fan - 13 Film Ratings
Member Since: 30 Dec 2018
Location: Croatia
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

96 96% Apocalypse Now (1979) - Rated 30 Dec 2018
48 3% Beethoven (1992) - Rated 30 Dec 2018
60 26% Iron Man 3 (2013) - Rated 30 Dec 2018
85 80% Slumdog Millionaire (2008) - Rated 30 Dec 2018
55 19% Honey, I Shrunk the Kids (1989) - Rated 30 Dec 2018
75 38% Pineapple Express (2008) - Rated 30 Dec 2018
78 50% Fear and Loathing in Las Vegas (1998) - Rated 30 Dec 2018
83 65% This Is the End (2013) - Rated 30 Dec 2018
75 38% Jumanji (1995) - Rated 30 Dec 2018
52 11% Last Action Hero (1993) - Rated 30 Dec 2018