bvritica

bvritica
Flick Fan - 29 Film Ratings
Member Since: 22 Nov 2021
Location: Barcelona , Barcelona , Spain
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

95 70% Lady Bird (2017) - Rated 27 Nov 2021
90 53% Frances Ha (2013) - Rated 27 Nov 2021
90 53% Little Women (2019) - Rated 27 Nov 2021
95 70% Nightcrawler (2014) - Rated 27 Nov 2021
80 39% Petite Maman (2021) - Rated 27 Nov 2021
10 1% Paterson (2016) - Rated 27 Nov 2021
50 17% Romeo + Juliet (1996) - Rated 27 Nov 2021
100 89% Portrait of a Lady on Fire (2019) - Rated 27 Nov 2021
100 89% Moulin Rouge! (2001) - Rated 27 Nov 2021
100 89% La La Land (2016) - Rated 27 Nov 2021