Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
bwLAVB

Flick Fan - 11 Film Ratings

Member Since: Jan 6, 2020

more Recent Ratings
85 68% Jaws (1975) - Jan 06, 2020
95 95% Hot Fuzz (2007) - Jan 06, 2020
75 31% The Babadook (2014) - Jan 06, 2020
90 86% Shaun of the Dead (2004) - Jan 06, 2020
85 68% Christmas Vacation (1989) - Jan 06, 2020
70 13% Scream 2 (1997) - Jan 06, 2020
75 31% Mr. Deeds (2002) - Jan 06, 2020
65 4% Cloverfield (2008) - Jan 06, 2020
80 50% Wedding Crashers (2005) - Jan 06, 2020
75 31% Iron Man (2008) - Jan 06, 2020