Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
bwk86

Flick Fan - 78 Film Ratings

Member Since: Jan 19, 2020

Location: Sweden

more Recent Ratings
75 28% The Cable Guy (1996) - Jan 19, 2020
80 53% The Rock (1996) - Jan 19, 2020
80 53% The Boondock Saints (1999) - Jan 19, 2020
85 80% There Will Be Blood (2007) - Jan 19, 2020
65 2% Home Alone (1990) - Jan 19, 2020
70 11% The Shining (1980) - Jan 19, 2020
85 80% Donnie Darko (2001) - Jan 19, 2020
70 11% Milk (2008) - Jan 19, 2020
70 11% Road Trip (2000) - Jan 19, 2020
70 11% Cars (2006) - Jan 19, 2020