Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
byilmaz

Movie Buff - 485 Film Ratings

Member Since: Jun 21, 2019

Location: Turkey

more Recent Ratings
85 68% Saving Private Ryan (1998) - May 26, 2020
80 51% The Road to El Dorado (2000) - May 26, 2020
80 51% Bee Movie (2007) - May 26, 2020
30 2% The A-Team (2010) - May 26, 2020
50 7% Tower Heist (2011) - May 26, 2020
70 26% Brave (2012) - May 26, 2020
70 26% The Princess and the Frog (2009) - May 26, 2020
85 68% Run Lola Run (1998) - May 26, 2020
70 26% The Godfather: Part II (1974) - May 26, 2020
90 88% Treasure Planet (2002) - May 26, 2020