bytesmythe

bytesmythe
Movie Buff - 322 Film Ratings
Member Since: 11 Mar 2014
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: I like dogs and cats, good coffee and beer, and science.

more Recent Ratings

20 0% Darkman II: The Return of Durant (1994) - Rated 23 Mar 2014
20 0% The Marksman (2005) - Rated 23 Mar 2014
65 7% The Monuments Men (2014) - Rated 16 Mar 2014
90 66% Raiders of the Lost Ark (1981) - Rated 13 Mar 2014
85 41% The Men Who Stare at Goats (2009) - Rated 13 Mar 2014
60 4% Twister (1996) - Rated 13 Mar 2014
90 66% Miss Pettigrew Lives for a Day (2008) - Rated 13 Mar 2014
85 41% Poltergeist (1982) - Rated 13 Mar 2014
90 66% American Gangster (2007) - Rated 13 Mar 2014
80 24% Pee-wee's Big Adventure (1985) - Rated 13 Mar 2014