bzden

bzden
Flick Fan - 42 Film Ratings
Member Since: 10 Jan 2019
Location: Australia
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 44% Good Will Hunting (1997) - Rated 21 Jan 2019
80 10% 10 Cloverfield Lane (2016) - Rated 21 Jan 2019
80 10% The Wolf of Wall Street (2013) - Rated 21 Jan 2019
80 10% Unbreakable (2000) - Rated 21 Jan 2019
85 22% Glengarry Glen Ross (1992) - Rated 21 Jan 2019
85 22% Monster (2003) - Rated 21 Jan 2019
90 44% Jurassic Park (1993) - Rated 21 Jan 2019
75 1% 3:10 to Yuma (2007) - Rated 21 Jan 2019
80 10% The Host (2006) - Rated 21 Jan 2019
85 22% The Silence of the Lambs (1991) - Rated 21 Jan 2019