Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
c4RLuA

Flick Fan - 11 Film Ratings

Member Since: Jan 20, 2020

more Recent Ratings
95 81% Knives Out (2019) - Jan 20, 2020
98 95% Parasite (2019) - Jan 20, 2020
95 81% Ratatouille (2007) - Jan 20, 2020
79 22% The Adjustment Bureau (2011) - Jan 20, 2020
90 63% Edge of Tomorrow (2014) - Jan 20, 2020
77 13% Click (2006) - Jan 20, 2020
85 45% Mean Girls (2004) - Jan 20, 2020
90 63% Big Hero 6 (2014) - Jan 20, 2020
80 31% Kung Fu Panda (2008) - Jan 20, 2020
85 45% Inception (2010) - Jan 20, 2020