Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
c4lREv

Flick Fan - 28 Film Ratings

Member Since: May 4, 2018

more Recent Ratings
95 94% Das Boot (1981) - May 04, 2018
75 57% Layer Cake (2004) - May 04, 2018
90 85% The Big Short (2015) - May 04, 2018
80 69% The Perfect Storm (2000) - May 04, 2018
80 69% Planes, Trains and Automobiles (1987) - May 04, 2018
70 39% Cape Fear (1991) - May 04, 2018
85 78% Point Break (1991) - May 04, 2018
70 39% Die Hard (1988) - May 04, 2018
60 17% Andrei Rublev (1966) - May 04, 2018
20 3% Idiocracy (2006) - May 04, 2018