Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
cDKnvV

Flick Fan - 10 Film Ratings

Member Since: Sep 14, 2019

more Recent Ratings
90 75% WALL·E (2008) - Sep 14, 2019
80 55% Alien 3 (1992) - Sep 14, 2019
20% Knocked Up (2007) - Sep 14, 2019
90 75% Scarface (1983) - Sep 14, 2019
20% Shrek the Third (2007) - Sep 14, 2019
20% The Princess Diaries (2001) - Sep 14, 2019
20% Meet the Fockers (2004) - Sep 14, 2019
95 95% Groundhog Day (1993) - Sep 14, 2019
75 45% The Exorcism of Emily Rose (2005) - Sep 14, 2019
90 75% Super Troopers (2002) - Sep 14, 2019