Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
cIzwBm

Flick Fan - 50 Film Ratings

Member Since: Jan 12, 2019

more Recent Ratings
82 63% For a Few Dollars More (1965) - Jan 12, 2019
36 22% Dazed and Confused (1993) - Jan 12, 2019
100 94% The Basketball Diaries (1995) - Jan 12, 2019
84 66% As Good As It Gets (1997) - Jan 12, 2019
21 15% Pulp Fiction (1994) - Jan 12, 2019
88 71% My Girl (1991) - Jan 12, 2019
94 78% Field of Dreams (1989) - Jan 12, 2019
79 56% Tremors (1990) - Jan 12, 2019
18 12% WarGames (1983) - Jan 12, 2019
93 75% The Breakfast Club (1985) - Jan 12, 2019