Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
cJjq3W

Flick Fan - 11 Film Ratings

Member Since: Jan 19, 2020

more Recent Ratings
0% Hannah and Her Sisters (1986) - Jan 19, 2020
90 0% Broken Arrow (1996) - Jan 19, 2020
0% The Lives of Others (2006) - Jan 19, 2020
0% American Pie 2 (2001) - Jan 19, 2020
50 0% 50 First Dates (2004) - Jan 19, 2020
0% Frost/Nixon (2008) - Jan 19, 2020
0% Deuce Bigalow: Male Gigolo (1999) - Jan 19, 2020
25 0% The Crow (1994) - Jan 19, 2020
0% Battle Royale (2000) - Jan 19, 2020
0% Guardians of the Galaxy (2014) - Jan 19, 2020