Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
cMLLwo

Flick Fan - 11 Film Ratings

Member Since: Sep 8, 2019

more Recent Ratings
80 63% The Hateful Eight (2015) - Sep 08, 2019
85 77% Good Bye Lenin! (2003) - Sep 08, 2019
80 63% Starsky & Hutch (2004) - Sep 08, 2019
90 90% Blade Runner (1982) - Sep 08, 2019
65 31% The Karate Kid, Part II (1986) - Sep 08, 2019
60 22% School of Rock (2003) - Sep 08, 2019
70 45% Johnny English (2003) - Sep 08, 2019
90 90% The Truman Show (1998) - Sep 08, 2019
40 9% Fast Five (2011) - Sep 08, 2019
40 9% Scary Movie 4 (2006) - Sep 08, 2019