cab1967

cab1967
Flick Fan - 45 Film Ratings
Member Since: 07 Mar 2016
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 17% Duck Dodgers in the 24½th Century (1953) - Rated 07 Mar 2016
94 91% Persepolis (2007) - Rated 07 Mar 2016
88 33% Seven Days in May (1964) - Rated 07 Mar 2016
93 81% Searching for Sugar Man (2012) - Rated 07 Mar 2016
91 63% The Station Agent (2003) - Rated 07 Mar 2016
85 25% The Matrix (1999) - Rated 07 Mar 2016
94 91% When We Were Kings (1996) - Rated 07 Mar 2016
91 63% American Beauty (1999) - Rated 07 Mar 2016
92 71% Taxi Driver (1976) - Rated 07 Mar 2016
94 91% Lawrence of Arabia (1962) - Rated 07 Mar 2016