cableguy

cableguy
Film Freak - 972 Film Ratings
Member Since: 01 Sep 2012
Location: Belgium
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

82 92% Atlantis: The Lost Empire (2001) - Rated 24 Feb 2018
63 12% Arrival (2016) - Rated 24 Feb 2018
86 97% Gravity Falls (2012) - Rated 23 Feb 2018
78 82% The Emperor's New Groove (2000) - Rated 23 Feb 2018
76 77% BoJack Horseman (2014) - Rated 23 Feb 2018
85 95% Big Hero 6 (2014) - Rated 23 Feb 2018
95 99% Adventure Time (2010) - Rated 23 Feb 2018
92 99% Archer (2009) - Rated 23 Feb 2018
30 1% There Will Be Blood (2007) - Rated 08 Sep 2013
40 1% Wag the Dog (1997) - Rated 08 Sep 2013