cac

Movie Buff - 492 Film Ratings
Member Since: Feb 1, 2022
Bio: {📚/✍️/📝/📸/🎥/🎬/🖥️/🎙️}
Recent Ratings
Check out cac's...
80 84% | The Electrical Life of Louis Wain (2021) - Feb 27, 2022 |
72 53% | House of Gucci (2021) - Feb 27, 2022 |
82 95% | No Time to Die (2021) - Feb 25, 2022 |
10 11% | Yol Arkadaşım (2017) - Feb 25, 2022 |
10 11% | Yol Arkadaşım 2 (2018) - Feb 25, 2022 |
10 11% | Sag Salim 2: Sil Bastan (2014) - Feb 25, 2022 |
10 11% | Sag Salim (2012) - Feb 25, 2022 |
60 32% | The Shape of Water (2017) - Feb 25, 2022 |
70 47% | The Eyes of Tammy Faye (2021) - Feb 23, 2022 |
80 84% | The Hand of God (2021) - Feb 22, 2022 |