cadam7

cadam7
Movie Buff - 136 Film Ratings
Member Since: 24 Jul 2017
Location: Poland
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: Just me

more Recent Ratings

65 6% Season of the Witch (2011) - Rated 12 Aug 2017
45 0% Circle (2015) - Rated 10 Aug 2017
73 20% Mission to Mars (2000) - Rated 29 Jul 2017
80 45% The Matrix Reloaded (2003) - Rated 29 Jul 2017
88 73% Ring (1998) - Rated 29 Jul 2017
80 45% Maleficent (2014) - Rated 29 Jul 2017
85 63% Human Centipede II (Full Sequence) (2011) - Rated 29 Jul 2017
95 93% Planet of the Apes (2001) - Rated 29 Jul 2017
76 30% Ace Ventura: Pet Detective (1994) - Rated 29 Jul 2017
87 71% The Bourne Identity (2002) - Rated 29 Jul 2017