cadobadelta

cadobadelta
Flick Fan - 90 Film Ratings
Member Since: 02 Jun 2022
Location: Palmdale, CA, USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

47% John Wick: Chapter 2 (2017) - Rated 07 Jun 2022
35% John Wick (2014) - Rated 07 Jun 2022
20% Nobody (2021) - Rated 07 Jun 2022
47% Coco (2017) - Rated 06 Jun 2022
66% Soul (2020) - Rated 06 Jun 2022
6% The Evil Dead (1981) - Rated 06 Jun 2022
82% Pacific Rim (2013) - Rated 06 Jun 2022
66% Kong: Skull Island (2017) - Rated 06 Jun 2022
66% The Hunger Games: Catching Fire (2013) - Rated 06 Jun 2022
82% Gravity (2013) - Rated 06 Jun 2022