cadzima

cadzima
Film Freak - 929 Film Ratings
Member Since: 17 Oct 2006
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 90% Juno (2007) - Rated 26 Jun 2008
50 8% Gone with the Wind (1939) - Rated 26 Jun 2008
95 97% Die Hard: With a Vengeance (1995) - Rated 26 Jun 2008
80 68% Training Day (2001) - Rated 26 Jun 2008
65 23% You've Got Mail (1998) - Rated 26 Jun 2008
95 97% Lucky Number Slevin (2006) - Rated 26 Jun 2008
75 50% The Bourne Ultimatum (2007) - Rated 26 Jun 2008
70 34% Enemy Mine (1985) - Rated 26 Jun 2008
90 90% Ocean's Thirteen (2007) - Rated 26 Jun 2008
80 68% Ravenous (1999) - Rated 26 Jun 2008