cagatayonal

cagatayonal
Flick Fan - 54 Film Ratings
Member Since: 24 Jun 2019
Location: Izmir, Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

75 37% Grave of the Fireflies (1988) - Rated 24 Jun 2019
60 17% V for Vendetta (2006) - Rated 24 Jun 2019
80 50% Bir Zamanlar Anadolu'da (2011) - Rated 24 Jun 2019
65 24% About Time (2013) - Rated 24 Jun 2019
60 17% Guardians of the Galaxy Vol. 2 (2017) - Rated 24 Jun 2019
65 24% Dunkirk (2017) - Rated 24 Jun 2019
60 17% The Dark Knight Rises (2012) - Rated 24 Jun 2019
75 37% Inception (2010) - Rated 24 Jun 2019
90 87% The Dark Knight (2008) - Rated 24 Jun 2019
75 37% The Prestige (2006) - Rated 24 Jun 2019