caglaruysal

caglaruysal
Movie Buff - 112 Film Ratings
Member Since: 24 Nov 2014
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

70 18% The Ice Storm (1997) - Rated 24 Nov 2014
85 92% Crouching Tiger, Hidden Dragon (2000) - Rated 24 Nov 2014
80 70% The Patriot (2000) - Rated 24 Nov 2014
85 92% Big Fish (2003) - Rated 24 Nov 2014
80 70% Zombieland (2009) - Rated 24 Nov 2014
85 92% Titanic (1997) - Rated 24 Nov 2014
85 92% Catch Me If You Can (2002) - Rated 24 Nov 2014
75 42% Gremlins (1984) - Rated 24 Nov 2014
70 18% The Girl Next Door (2004) - Rated 24 Nov 2014
75 42% Garden State (2004) - Rated 24 Nov 2014