Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
cagribayram

Movie Buff - 101 Film Ratings

Member Since: Sep 4, 2019

Location: Turkey

more Recent Ratings
Check out cagribayram's...
90 86% Coco (2017) - Sep 04, 2019
70 51% The Simpsons Movie (2007) - Sep 04, 2019
75 64% Kiki's Delivery Service (1989) - Sep 04, 2019
60 31% Shrek the Third (2007) - Sep 04, 2019
85 79% Cars (2006) - Sep 04, 2019
60 31% Shrek 2 (2004) - Sep 04, 2019
2% Mean Girls (2004) - Sep 04, 2019
65 42% Zombieland (2009) - Sep 04, 2019
75 64% Nacho Libre (2006) - Sep 04, 2019
75 64% Get Smart (2008) - Sep 04, 2019