cahir

cahir
Flick Fan - 69 Film Ratings
Member Since: 17 Aug 2020
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

42% Everything Everywhere All at Once (2022) - Rated 29 Aug 2022
91% Bullet Train (2022) - Rated 29 Aug 2022
10 97% Top Gun: Maverick (2022) - Rated 29 Aug 2022
74% Bergen (2022) - Rated 09 Mar 2022
15% Nightmare Alley (2021) - Rated 25 Feb 2022
42% Uncharted (2022) - Rated 24 Feb 2022
74% Boîte noire (2021) - Rated 19 Feb 2022
74% The Power of the Dog (2021) - Rated 13 Feb 2022
15% Scream (2022) - Rated 13 Feb 2022
10 97% Spider-Man: No Way Home (2021) - Rated 06 Jan 2022