caiburke

caiburke
Flick Fan - 13 Film Ratings
Member Since: 15 Apr 2019
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 76% How to Lose a Guy in 10 Days (2003) - Rated 15 Apr 2019
92 88% Cinderella (1950) - Rated 15 Apr 2019
75 46% Superbad (2007) - Rated 15 Apr 2019
75 46% Ice Age (2002) - Rated 15 Apr 2019
100 96% The Lion King (1994) - Rated 15 Apr 2019
80 61% Maid in Manhattan (2002) - Rated 15 Apr 2019
80 61% The Mask (1994) - Rated 15 Apr 2019
90 76% Finding Nemo (2003) - Rated 15 Apr 2019
40 19% Billy Madison (1995) - Rated 15 Apr 2019
60 30% The Fault in Our Stars (2014) - Rated 15 Apr 2019