caijayv

caijayv
Movie Buff - 429 Film Ratings
Member Since: 30 Dec 2012
Location: MI, USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

50 42% Escape from L.A. (1996) - Rated 11 Mar 2024
60 62% Blackadder Goes Forth (1989) - Rated 17 Feb 2024
65 72% Spartacus (1960) - Rated 04 Feb 2024
70 82% Barry Lyndon (1975) - Rated 04 Feb 2024
42 31% The Patriot (2000) - Rated 13 Nov 2023
52 46% Stargate (1994) - Rated 13 Nov 2023
60 62% Snowpiercer (2014) - Rated 15 Oct 2023
72 87% Edge of Tomorrow (2014) - Rated 15 Oct 2023
20 5% Jurassic World: Fallen Kingdom (2018) - Rated 15 Oct 2023
35 16% Jurassic World (2015) - Rated 15 Oct 2023