Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
cakmamcg

Movie Buff - 249 Film Ratings

Member Since: Sep 13, 2019

Location: Turkey

more Recent Ratings
Check out cakmamcg's...
70 74% Sürü (1978) - Jul 13, 2020
50 45% C Blok (1994) - Jul 13, 2020
70 74% The Third Page (1999) - Jul 12, 2020
50 45% Yazgi (2001) - Jul 12, 2020
60 59% Yeralti (2012) - Jul 11, 2020
40 31% The Old Guard (2020) - Jul 11, 2020
90 95% Kader (2006) - Jul 11, 2020
70 74% Masumiyet (1997) - Jul 10, 2020
80 87% It Follows (2015) - Jul 10, 2020
70 74% Kinshasa Mikambo (2018) - Jul 10, 2020