cal53679

cal53679
Flick Fan - 97 Film Ratings
Member Since: 27 Mar 2006
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: A heads-up to those viewing my rankings: You may find some prejudice in my scoring, as I am a complete sucker for any and all conspiracy or heist movies. Sorry.

more Recent Ratings

81 46% The Triplets of Belleville (2003) - Rated 14 Aug 2007
85 51% Saved! (2004) - Rated 14 Aug 2007
10 3% Inspector Gadget (1999) - Rated 14 Aug 2007
12 4% Spy Kids 3-D: Game Over (2003) - Rated 14 Aug 2007
0% Just Married (2003) - Rated 14 Aug 2007
25 10% Van Helsing (2004) - Rated 14 Aug 2007
23 9% Mr. and Mrs. Smith (2005) - Rated 14 Aug 2007
86 56% Back to the Future Part III (1990) - Rated 14 Aug 2007
89 67% Catch Me If You Can (2002) - Rated 14 Aug 2007
45 23% Madagascar (2005) - Rated 14 Aug 2007