calebabel

calebabel
Film Freak - 660 Film Ratings
Member Since: 27 Sep 2012
Location: Wilmington, NC, Virgin Islands, U.S.
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 54% A Knight's Tale (2001) - Rated 30 Sep 2012
75 46% The AristoCats (1970) - Rated 30 Sep 2012
40 8% Rush Hour 2 (2001) - Rated 30 Sep 2012
70 37% Breakfast at Tiffany's (1961) - Rated 30 Sep 2012
100 95% Chasing Amy (1997) - Rated 30 Sep 2012
90 76% The Breakfast Club (1985) - Rated 30 Sep 2012
85 65% The Ring (2002) - Rated 30 Sep 2012
70 37% For a Few Dollars More (1965) - Rated 30 Sep 2012
100 95% The Princess Bride (1987) - Rated 30 Sep 2012
35 6% Sahara (2005) - Rated 30 Sep 2012