calgary

calgary
Movie Buff - 121 Film Ratings
Member Since: 22 Jan 2018
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

72 53% Midnight in Paris (2011) - Rated 13 May 2018
80 72% Red Sparrow (2018) - Rated 07 May 2018
77 65% Ip Man (2008) - Rated 07 May 2018
61 25% The Remains of the Day (1993) - Rated 01 May 2018
51 16% Animal House (1978) - Rated 01 May 2018
80 72% Icarus (2017) - Rated 15 Apr 2018
77 65% American Gangster (2007) - Rated 10 Apr 2018
97 96% Saving Private Ryan (1998) - Rated 10 Apr 2018
72 53% Black Hawk Down (2001) - Rated 10 Apr 2018
96 95% The Shawshank Redemption (1994) - Rated 10 Apr 2018