calliewanton

calliewanton
Movie Buff - 393 Film Ratings
Member Since: 24 Mar 2017
Location: Finland
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

85% The Portrait of a Lady (1996) - Rated 24 Mar 2017
85% In the Cut (2003) - Rated 24 Mar 2017
68% Bright Star (2009) - Rated 24 Mar 2017
68% Holy Smoke (1999) - Rated 24 Mar 2017
45% Scott Pilgrim vs. the World (2010) - Rated 24 Mar 2017
45% Extremely Loud and Incredibly Close (2011) - Rated 24 Mar 2017
85% Crash (1996) - Rated 24 Mar 2017
68% A History of Violence (2005) - Rated 24 Mar 2017
68% Maps to the Stars (2014) - Rated 24 Mar 2017
68% Happy Together (1997) - Rated 24 Mar 2017