callmehosmer

callmehosmer
Flick Fan - 71 Film Ratings
Member Since: 22 Oct 2007
Location: needham, mA, USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

88 57% Who Framed Roger Rabbit (1988) - Rated 22 Oct 2007
79 42% Bubble Boy (2001) - Rated 22 Oct 2007
83 51% The Great Muppet Caper (1981) - Rated 22 Oct 2007
47 14% Remember the Titans (2000) - Rated 22 Oct 2007
93 61% Shaun of the Dead (2004) - Rated 22 Oct 2007
100 82% The Science of Sleep (2006) - Rated 22 Oct 2007
89 58% AVP: Alien vs. Predator (2004) - Rated 22 Oct 2007
100 82% Dazed and Confused (1993) - Rated 22 Oct 2007
84 53% Super Size Me (2004) - Rated 22 Oct 2007
67 24% Not Another Teen Movie (2001) - Rated 22 Oct 2007