calmdays

calmdays
Flick Fan - 13 Film Ratings
Member Since: 01 Mar 2022
Location: Wroclaw, dolnyslask, Poland
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 38% Kiki's Delivery Service (1989) - Rated 01 Mar 2022
90 73% Frozen (2013) - Rated 01 Mar 2022
90 73% The Lovely Bones (2009) - Rated 01 Mar 2022
90 73% Up (2009) - Rated 01 Mar 2022
60 19% Paranoia (2013) - Rated 01 Mar 2022
80 38% Shazam! (2019) - Rated 01 Mar 2022
100 96% The Queen's Gambit (2020) - Rated 01 Mar 2022
90 73% American Ultra (2015) - Rated 01 Mar 2022
80 38% Red Rocket (2021) - Rated 01 Mar 2022
80 38% Room (2015) - Rated 01 Mar 2022