calossose

calossose
Movie Buff - 423 Film Ratings
Member Since: 21 Dec 2015
Location: texas, USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

65 58% The Interpreter (2005) - Rated 24 Dec 2015
5% Spice World (1997) - Rated 24 Dec 2015
95 95% The Omen (1976) - Rated 24 Dec 2015
55 46% How to Lose a Guy in 10 Days (2003) - Rated 24 Dec 2015
85 83% Milk (2008) - Rated 24 Dec 2015
65 58% The Rock (1996) - Rated 24 Dec 2015
95 95% The 39 Steps (1959) - Rated 24 Dec 2015
95 95% Band of Brothers (2001) - Rated 24 Dec 2015
65 58% Seven Years in Tibet (1997) - Rated 24 Dec 2015
55 46% When Harry Met Sally... (1989) - Rated 24 Dec 2015