calssistar9

calssistar9
Flick Fan - 10 Film Ratings
Member Since: 22 Apr 2016
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

100 80% Gangs of New York (2002) - Rated 22 Apr 2016
90 45% Dope (2015) - Rated 22 Apr 2016
90 45% Nymphomaniac: Volume 1 (2013) - Rated 22 Apr 2016
90 45% It's Such a Beautiful Day (2012) - Rated 22 Apr 2016
80 15% Spice World (1997) - Rated 22 Apr 2016
100 80% Xena: Warrior Princess (1995) - Rated 22 Apr 2016
89 25% The Bad and the Beautiful (1952) - Rated 22 Apr 2016
70 5% The World, the Flesh and the Devil (1959) - Rated 22 Apr 2016
100 80% Bring It On (2000) - Rated 22 Apr 2016
100 80% Viridiana (1961) - Rated 22 Apr 2016