cambob

cambob
Flick Fan - 18 Film Ratings
Member Since: 26 Nov 2017
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

95 80% Blade Runner 2049 (2017) - Rated 26 Nov 2017
90 58% Anomalisa (2015) - Rated 26 Nov 2017
20 2% Ender's Game (2013) - Rated 26 Nov 2017
85 41% Schindler's List (1993) - Rated 26 Nov 2017
95 80% Children of Men (2006) - Rated 26 Nov 2017
95 80% Princess Mononoke (1997) - Rated 26 Nov 2017
85 41% Nocturnal Animals (2016) - Rated 26 Nov 2017
90 58% Dawn of the Dead (2004) - Rated 26 Nov 2017
90 58% Perfume: The Story of a Murderer (2006) - Rated 26 Nov 2017
95 80% Donnie Darko (2001) - Rated 26 Nov 2017