Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
camellover

Flick Fan - 94 Film Ratings

Member Since: Jun 28, 2018

Location: Turkey

Bio: not much...
more Recent Ratings
Check out camellover's...
78 79% Prometheus (2012) - Jan 22, 2019
74 59% Scarface (1983) - Jan 22, 2019
70 40% Dog Day Afternoon (1975) - Jan 22, 2019
74 59% The Dark Knight (2008) - Jan 22, 2019
73 53% Django Unchained (2012) - Jan 22, 2019
50 3% E.T. the Extra-Terrestrial (1982) - Jan 22, 2019
69 36% Sherlock Holmes (2009) - Jan 22, 2019
68 33% Guardians of the Galaxy (2014) - Jan 22, 2019
75 64% Splice (2010) - Jan 22, 2019
50 3% Angels & Demons (2009) - Jan 22, 2019