Camerastate

camerastate
Cinema Addict - 1342 Film Ratings
Member Since: 25 Sep 2014
Location: Canada
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 90% Full Metal Jacket (1987) - Rated 08 Jan 2019
85 79% Green Book (2018) - Rated 08 Jan 2019
55 19% Daddy's Home (2015) - Rated 08 Jan 2019
85 79% 10 Cloverfield Lane (2016) - Rated 08 Jan 2019
70 38% Empire Records (1995) - Rated 05 Jan 2019
50 16% Welcome to Marwen (2018) - Rated 05 Jan 2019
80 64% The Ballad of Buster Scruggs (2018) - Rated 05 Jan 2019
80 64% Keanu (2016) - Rated 03 Jan 2019
70 38% The BFG (2016) - Rated 03 Jan 2019
65 29% Jason Bourne (2016) - Rated 03 Jan 2019