caminhante

caminhante
Flick Fan - 58 Film Ratings
Member Since: 27 Dec 2012
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

74 47% The Party (2017) - Rated 04 Sep 2018
83 69% Split (2017) - Rated 02 Apr 2017
88 81% The Handmaiden (2016) - Rated 15 Jan 2017
92 91% Arrival (2016) - Rated 28 Dec 2016
85 76% Kubo and the Two Strings (2016) - Rated 02 Nov 2016
83 69% L'hermine (2015) - Rated 19 Sep 2016
40 12% Loucas pra Casar (2015) - Rated 23 Aug 2016
38 11% Ice Age: Collision Course (2016) - Rated 21 Jul 2016
84 73% Finding Dory (2016) - Rated 19 Jul 2016
53 21% Event Horizon (1997) - Rated 30 Jun 2016