camjam

camjam
Flick Fan - 57 Film Ratings
Member Since: 21 Sep 2010
Location: Durham, NC, USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

87 50% Scott Pilgrim vs. the World (2010) - Rated 21 Sep 2010
77 7% Blood and Chocolate (2007) - Rated 21 Sep 2010
55 1% Blank Check (1994) - Rated 21 Sep 2010
86 42% Black Beauty (1994) - Rated 21 Sep 2010
82 15% Bill and Ted's Bogus Journey (1991) - Rated 21 Sep 2010
88 61% Bigger, Stronger, Faster* (2008) - Rated 21 Sep 2010
87 50% The Big Lebowski (1998) - Rated 21 Sep 2010
85 33% Big Fat Liar (2002) - Rated 21 Sep 2010
83 20% Bewitched (2005) - Rated 21 Sep 2010
85 33% Best in Show (2000) - Rated 21 Sep 2010