canan10

canan10
Flick Fan - 12 Film Ratings
Member Since: 25 Nov 2021
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

98 70% Carol (2015) - Rated 13 Jan 2022
96 45% Mulholland Drive (2001) - Rated 25 Nov 2021
92 20% Shutter Island (2010) - Rated 25 Nov 2021
94 29% Awake (2007) - Rated 25 Nov 2021
99 91% The Usual Suspects (1995) - Rated 25 Nov 2021
88 8% Derailed (2005) - Rated 25 Nov 2021
98 70% Se7en (1995) - Rated 25 Nov 2021
98 70% Lucky Number Slevin (2006) - Rated 25 Nov 2021
88 8% The Loft (2015) - Rated 25 Nov 2021
97 54% Fight Club (1999) - Rated 25 Nov 2021