canbo_lecter

canbolecter
Movie Buff - 153 Film Ratings
Member Since: 02 Jul 2007
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

76 59% Collateral (2004) - Rated 02 Jul 2007
90 90% Titanic (1997) - Rated 02 Jul 2007
79 67% Elephant (2003) - Rated 02 Jul 2007
87 83% Apocalypse Now (1979) - Rated 02 Jul 2007
73 52% Hannibal (2001) - Rated 02 Jul 2007
86 82% Batman Begins (2005) - Rated 02 Jul 2007
87 83% Jerry Maguire (1996) - Rated 02 Jul 2007
83 77% The Royal Tenenbaums (2001) - Rated 02 Jul 2007
75 55% The Matrix Reloaded (2003) - Rated 02 Jul 2007
42 15% Anchorman: The Legend of Ron Burgundy (2004) - Rated 02 Jul 2007