canboran

canboran
Flick Fan - 25 Film Ratings
Member Since: 12 Dec 2019
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

87 66% Split (2017) - Rated 13 Dec 2019
82 38% The Discreet Charm of the Bourgeoisie (1972) - Rated 13 Dec 2019
82 38% That Obscure Object of Desire (1977) - Rated 13 Dec 2019
90 80% If.... (1968) - Rated 13 Dec 2019
82 38% Léon: The Professional (1994) - Rated 13 Dec 2019
77 16% Eskiya (1996) - Rated 13 Dec 2019
75 10% Ahlat Agaci (2018) - Rated 13 Dec 2019
90 80% Tabutta rövasata (1996) - Rated 13 Dec 2019
90 80% Autumn Sonata (1978) - Rated 13 Dec 2019
85 58% Breathless (1960) - Rated 13 Dec 2019