candystripe

candystripe
Flick Fan - 16 Film Ratings
Member Since: 31 Dec 2014
Location: London, UK
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

100 87% Labyrinth (1986) - Rated 31 Dec 2014
100 87% Alice (1988) - Rated 31 Dec 2014
90 40% The Craft (1996) - Rated 31 Dec 2014
85 21% Barbarella (1968) - Rated 31 Dec 2014
90 40% Week End (1967) - Rated 31 Dec 2014
100 87% Josie and the Pussycats (2001) - Rated 31 Dec 2014
90 40% Carrie (1976) - Rated 31 Dec 2014
90 40% The Loved Ones (2010) - Rated 31 Dec 2014
95 65% Gremlins (1984) - Rated 31 Dec 2014
95 65% The Virgin Suicides (2000) - Rated 31 Dec 2014