Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
cankutozturk

Celluloid Junkie - 4448 Film Ratings

Member Since: May 14, 2016

Location: Istanbul, Turkey

Bio: twitter.com/detlof
more Recent Ratings
Check out cankutozturk's...
70 14% Nobody (2021) - May 06, 2021
76 66% Minari (2020) - May 02, 2021
79 89% The Father (2020) - Apr 30, 2021
76 66% Retfærdighedens ryttere (2020) - Apr 10, 2021
72 23% Berlin Syndrome (2017) - Apr 10, 2021
67 5% Chaos Walking (2021) - Apr 10, 2021
65 1% Outside the Wire (2021) - Apr 10, 2021
65 1% Ava (2020) - Apr 10, 2021
68 9% Unhinged (2020) - Apr 10, 2021
67 5% Cherry (2021) - Apr 10, 2021