canmehmet

canmehmet
Flick Fan - 10 Film Ratings
Member Since: 18 May 2016
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 10% Birdman (2014) - Rated 18 May 2016
88 75% Pride (2014) - Rated 18 May 2016
81 25% What We Do in the Shadows (2014) - Rated 18 May 2016
82 35% Little Miss Sunshine (2006) - Rated 18 May 2016
80 10% St. Vincent (2014) - Rated 18 May 2016
84 45% Guardians of the Galaxy (2014) - Rated 18 May 2016
85 55% No Man's Land (2001) - Rated 18 May 2016
93 95% The Lives of Others (2006) - Rated 18 May 2016
87 65% Micmacs (2009) - Rated 18 May 2016
92 85% Tangerines (2013) - Rated 18 May 2016